Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Tuesday 29. 9.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5a 5b 6 7 8 9
Bernardová Magda - - MAR ŠUR ŠRM - FRA ..
Brychtová Dagmar - - - WOF FOJ - ŘÍH ŘÍH -
Dobisová Markéta KST -
Fišnarová Andrea - .. TUD - FRA - ZAC -
Hencová Zdeňka - ..
Hodinková Monika - PET ŽÁK - .. - - - -
Hrazdirová Iva - - .. AJS VLL MRÁ - JAK .. -
Kvašňovská Marie - ..
Lipková Martina ŠRM ..
Mikolášová Alena - -
Oškerová Šárka ..
Svoboda Michael ZAC TUD ..
Šurek Petr -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5a 5b 6 7 8 9
224 VYUP VYUP
Změny v rozvrzích učitelů
Aujeská Hana
3 spojeno (HRA PN) FRJ 7A8 (FJm)+ 226d
Díez Díaz Gonzalo
před 7. hod dohled 3.podlaží červená-žlutá  
Fojtíková Martina
4 supl. (BRY PN) NJ 7A8 226d přespočetná hod.
Franclová Marie
4 změna LAT 4A8 (JAZ1) 105d
4 spojeno (FŠN PN) LAT 4A8 (JAZ2) 105d
5b změna LAT 7A8 (JAZ1) 226d
5b spojeno (BER PN) LAT 7A8 (JAZ2) 226d
Jakabová Ivana
6 spojeno (HRA PN) FRJ 6A8 (FJm)+ 305d
Kastner Přikrylová Pavla
6 supl. (DBS DVU) ŠPJ 3A6 325d přespočetná hod.
Lišková Kateřina
před 7. hod dohled 1.podlaží zelená-žlutá  
Marková Vladimíra
2 supl. (BER PN) LAT 2A8 (JAZ2) 123d přespočetná hod.
Mašková Iveta
před 5a. hod dohled 2.podlaží zelená-žlutá  
Mikolášová Alena
2. - 3. les.pedgogický dozor na akci
Mráček Tomáš
5a spojeno (HRA PN) Tv 4A8 (Dív) TvM
Navarová Taťjana
před 3. hod dohled 1.podlaží zelená-žlutá  
Pauler Zdeněk
před 2. hod dohled 1.podlaží červená-žlutá  
Petříková Gabriela
1 supl. (HOD PN) ZEM 1A4 205d přespočetná hod.
Říha Pavel
5b spojeno (BRY PN) HV 5A8 (Hv) 322d
6 spojeno (BRY PN) HV 5A8 (Hv) 322d
Samsonová Kamila
před 8. hod dohled Tělocvična  
Šurková Svatava
3 supl. (BER PN) ČJL 4A8 105d přespočetná hod.
Šrámková Andrea
4 supl. (BER PN) LAT 2A8 (JAZ1) 128 přespočetná hod.
6 spojeno (LIP DVU) ŠJL 1Š6 (JAZ1) 254d
Tudíková Jana
2 změna ANJ 6A6 (JAZ1) 202d
2 spojeno (FŠN PN) ANJ 6A6 (JAZ2) 202d
6 spojeno (SVO L) ANJ 2A4 (ŠJ) 115
Valle Calzada Ana
4 supl. (HRA PN) MAT 5Š6 (Dív) TvP přespočetná hod.
Woff Roman
3 supl. (BRY PN) SV 4A4 265i přespočetná hod.
Zachová Markéta
5b supl. (SVO L) ČJL 3A6 (JAZ1) 305d za odpadlou
5b spojeno (FŠN PN) ČJL 3A6 (JAZ2) 305d
Žáková Eva
2 supl. (HOD PN) BIO 3A8 163d přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1A4
1 ZEM 205d supluje PET (HOD)
7 FYZ odpadá (HNC)
2A4
6 ANJ ŠJ 115 spojí TUD (SVO)
4A4
3 SV 265i supluje WOF (BRY)
2A6
1 ANJ JAZ1 odpadá (FŠN)
3A6
5b ČJL JAZ1 305d supluje ZAC (SVO)
5b ČJL JAZ2 305d spojí ZAC (FŠN)
6 ŠPJ 325d supluje KST (DBS)
4A6
6 FRJ FJm 305d spojí JAK (HRA)
7 FYZ odpadá (KVA)
5A6
3 FRJ FJm 226d spojí AJS (HRA)
6A6
2 ANJ JAZ1 202d změna TUD
2 ANJ JAZ2 202d spojí TUD (FŠN)
1Š6
6 ŠJL JAZ1 254d spojí ŠRM (LIP)
7 FYZ odpadá (LIP)
2Š6
7 Tv Dív odpadá (HRA)
5Š6
4 MAT Dív TvP supluje VLL (HRA)
2A8
2 LAT JAZ2 123d supluje MAR (BER)
4 LAT JAZ1 128 supluje ŠRM (BER)
3A8
2 BIO 163d supluje ŽÁK (HOD)
4A8
3 ČJL 105d supluje ŠUR (BER)
4 LAT JAZ1 105d změna FRA
4 LAT JAZ2 105d spojí FRA (FŠN)
5a Tv Dív TvM spojí MRÁ (HRA)
5A8
5b HV Hv 322d spojí ŘÍH (BRY)
6 HV Hv 322d spojí ŘÍH (BRY)
6A8
6 FRJ FJm 305d spojí JAK (HRA)
7 ANJ JAZ1 odpadá (SVO)
7A8
3 FRJ FJm 226d spojí AJS (HRA)
4 NJ 226d supluje FOJ (BRY)
5b LAT JAZ1 226d změna FRA
5b LAT JAZ2 226d spojí FRA (BER)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou