Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 22.6.2018
Nepřítomné třídy012345a5b6789
4A4UKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKO
1A6EXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
6A6UKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKO
6Š6UKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKO
8A8UKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKOUKO
Nepřítomní učitelé012345a5b6789
Hanáčková Monika(PN)-..ŘÍH-..-WOF---
Chodníčková Markéta(SC)MAR-KNONVSLIP-MAŠ-
Jakabová Ivana(L)..ŘÍH-MIK..-
Petříková Gabriela(PN)--....-------
Skřivanová Dita(OČR)---..DVOOŠK----
Šašinková Dagmar(SC)--VES-PAU....--
Šrámková Andrea(PN)----------
Místnosti mimo provoz012345a5b6789
252VVVVVVVVV
254VVVVVVVVVV
263dVVVVVVVVVV
265iVVVVVVVVVV
363dVVVVVVVVVV
365dVVVVVVVVVV
Změny v rozvrzích učitelů:
Batiste Moreno José Francisco2. hododpadáŠJL6Š6 (JAZ1)
6. hodzměna ŠPJ1A4 (ŠJ)(106)
7. hododpadáŠJL6Š6 (JAZ2)
před 7. hod dohled 3.podlaží zelená-žlutá
Borýsek Tomáš2. hodzměna ŠPJ7A8 (ŠPJ)+(314)
4. hodzměna ŠJL1Š6 (JAZ2)(106)
Bartoňková Lenka4. hodzměna BIO7A8(216)
Brychtová Dagmar1. hodzměna ČJL7A8(115)
3. hodzměna ČJL1A4(304d)
Čermáková Ditta0. hododpadáTv8A8 (TV2)
1. hododpadáTv8A8 (TV2)
5b. hodzměna BIO4Š6(325d)
Díez Díaz Gonzalo2. hodzměna DĚJ4Š6(305d)
3. hodzměna GEO5Š6(216)
Dvořáčková Hana2. hododpadáANJ4A4 (JAZ1)
4. hodsupl. (SKR OČR)ANJ4Š6 (JAZ2)(165)za odpadlou
Hencová Zdeňka1. hodzměna MAT4A8(106)
Henzlová Jana2. hododpadáČJL6A6
3. hododpadáDĚJ8A8
před 2. hod dohled 3.podlaží červená-žlutá
Hrazdirová Iva2. hodzměna SV1A4(152d)
3. hodzměna FRJ3A8 (FJm)+(314)
Hudcová Kamila5a. hodzměna BIO1A4(163)
6. hodzměna CHE3A6(325d)
Knoflíčková Jarmila2. hododpadáTv1A6 (Dív)
3. hodsupl. (CHD SC)GEO2Š6(205i)za odpadlou
Lipková Martina3. hododpadáMAT4A4
4. hododpadáFYZ1A6
5a. hodsupl. (CHD SC)FYZ7A8(205i)za odpadlou
Marková Vladimíra1. hodsupl. (CHD SC)ČJL3A6(304d)za odpadlou
Mašková Iveta6. hodsupl. (CHD SC)DĚJ1Š6(304d)za odpadlou
6. hododpadáDĚJ1A6
Mikolášová Alena5b. hodsupl. (JAK L)NJ2A4 (NJ)(314)za odpadlou
5b. hododpadáANJ1A6 (JAZ1)
Maroš David1. hodzměna MAT3A4(204d)
4. hodzměna MAT2Š6(226d)
Matoušková Noemi2. hodzměna NJ5A6 (NJ)(204d)
Navrátilová Vystavěl Eva4. hodsupl. (CHD SC)ZEM1A8(105d)za odpadlou
4. hododpadáANJ6Š6 (JAZ1)
7. hododpadáŠPJ4A4 (ŠJ)
8. hododpadáANJ6Š6 (JAZ1)
před 7. hod dohled 2.podlaží zelená-žlutá
Oškerová Šárka5a. hodsupl. (SKR OČR)ANJ3A6 (JAZ2)(115)za odpadlou
5b. hododpadáANJ1A6 (JAZ2)
Pauler Zdeněk5a. hodjídelna
5b. hododpadáTv6A6 (TV4m)+
6. hododpadáTv6A6 (TV4m)+
Říha Pavel1. hododpadáČJL1A6
2. hodsupl. (HAN PN)ČJL6A8(226d)za odpadlou
4. hodsupl. (JAK L)NJ4A8 (NJ)+(314)za odpadlou
4. hododpadáČJL4A4
Sapró Babiloni Marcos1. hodzměna CHE4Š6(326d)
3. hododpadáŠPJ1A6 (ŠJm)+
4. hodzměna ŠJL1Š6 (JAZ1)(205i)
6. hodzměna ŠJL2Š6 (JAZ2)(214)
Špetíková Magda0. hododpadáLKM8A8 (LKM1)+
1. hododpadáLKM8A8 (LKM1)+
5a. hodzměna ČJL5Š6(352)
6. hodzměna ČJL4Š6 (JAZ1)(204d)
před 6. hod dohled 2.podlaží zelená-žlutá
před 5a. hod dohled 3.podlaží zelená-žlutá
Šurek Petr2. hodzměna MAT1Š6(205i)
4. hodzměna FYZ3A6(322d)
7. hododpadáMAT6A6
před 3. hod dohled 3.podlaží červená-žlutá
Švábenský Robert1. hodzměna ANJ5Š6 (JAZ2)(214)
2. hododpadáANJ4A4 (JAZ2)
Tudíková Jana2. hododpadáANJ6Š6 (JAZ2)
3. hodzměna ANJ3A4 (NJ)(214)
5a. hodzměna ANJ3A6 (JAZ1)(102)
Valíková Hana5b. hodzměna ŠJL2Š6 (JAZ2)(163)
6. hodzměna ŠJL2Š6 (JAZ1)(216)
Veselá Simona3. hodsupl. (ŠAŠ SC)ČJL5A6(325d)za odpadlou
3. hododpadáČJL6Š6
Woff Roman2. hododpadáTv1A6 (Chl)
5b. hodsupl. (HAN PN)OV1A8(105d)za odpadlou
5b. hododpadáPSY8A8 (PSY)+
6. hododpadáPSY8A8 (PSY)+
Zouhar Pavel0. hododpadáOCH8A8 (OCH)+
1. hododpadáOCH8A8 (OCH)+
Změny v rozvrzích tříd:
1A42. hodSV(152d)změnaHrazdirová Iva
3. hodČJL(304d)změnaBrychtová Dagmar
5a. hodBIO(163)změnaHudcová Kamila
6. hodŠPJŠJ(106)změnaBatiste Moreno José Francisco
2A45b. hodNJNJ(314)suplujeMikolášová Alena(JAK)
3A41. hodMAT(204d)změnaMaroš David
3. hodANJNJ(214)změnaTudíková Jana
4A40.-8. hod ukončení studia
1A63. hodFRJFJm(314)změnaHrazdirová Iva
1.-6. hod exkurze
2A64. hodNJNJ(314)suplujeŘíha Pavel(JAK)
3A61. hodČJL(304d)suplujeMarková Vladimíra(CHD)
4. hodFYZ(322d)změnaŠurek Petr
5a. hodANJJAZ1(102)změnaTudíková Jana
5a. hodANJJAZ2(115)suplujeOškerová Šárka(SKR)
6. hodCHE(325d)změnaHudcová Kamila
5A62. hodŠPJŠPJ(314)změnaBorýsek Tomáš
2. hodNJNJ(204d)změnaMatoušková Noemi
3. hodČJL(325d)suplujeVeselá Simona(ŠAŠ)
6A60.-8. hod ukončení studia
1Š62. hodMAT(205i)změnaŠurek Petr
4. hodŠJLJAZ1(205i)změnaSapró Babiloni Marcos
4. hodŠJLJAZ2(106)změnaBorýsek Tomáš
6. hodDĚJ(304d)suplujeMašková Iveta(CHD)
2Š63. hodGEO(205i)suplujeKnoflíčková Jarmila(CHD)
4. hodMAT(226d)změnaMaroš David
5b. hodŠJLJAZ2(163)změnaValíková Hana
6. hodŠJLJAZ1(216)změnaValíková Hana
6. hodŠJLJAZ2(214)změnaSapró Babiloni Marcos
4Š61. hodCHE(326d)změnaSapró Babiloni Marcos
2. hodDĚJ(305d)změnaDíez Díaz Gonzalo
4. hodANJJAZ2(165)suplujeDvořáčková Hana(SKR)
5b. hodBIO(325d)změnaČermáková Ditta
6. hodČJLJAZ1(204d)změnaŠpetíková Magda
5Š61. hodANJJAZ2(214)změnaŠvábenský Robert
3. hodGEO(216)změnaDíez Díaz Gonzalo
5a. hodČJL(352)změnaŠpetíková Magda
6Š60.-9. hod ukončení studia
1A84. hodZEM(105d)suplujeNavrátilová Vystavěl Eva(CHD)
5b. hodOV(105d)suplujeWoff Roman(HAN)
3A83. hodFRJFJm(314)změnaHrazdirová Iva
4A81. hodMAT(106)změnaHencová Zdeňka
4. hodNJNJ(314)suplujeŘíha Pavel(JAK)
6A82. hodČJL(226d)suplujeŘíha Pavel(HAN)
7A81. hodČJL(115)změnaBrychtová Dagmar
2. hodŠPJŠPJ(314)změnaBorýsek Tomáš
4. hodBIO(216)změnaBartoňková Lenka
5a. hodFYZ(205i)suplujeLipková Martina(CHD)
8A80.-8. hod ukončení studia