Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 19.12.2018
Nepřítomné třídy012345a5b6789
1A4ODPODPPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
2A4PROJPROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
3A4PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODPODP
4A4ODPODPPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
1A6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
2A6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
3A6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
4A6PROJPROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
5A6PROJPROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
6A6ODPODPPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
1Š6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
2Š6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
3Š6ODPODPODPODPODPODPODPODP
4Š6ODPPROJPROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
5Š6PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODPODP
6Š6ODPPROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
1A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
2A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
3A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJODP
4A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
5A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
6A8PROJPROJPROJPROJPROJPROJPROJODPODP
7A8ODPPROJPROJPROJPROJPROJODPODPODP
8A8ODPPROJPROJPROJPROJPROJPROJ
Nepřítomní učitelé012345a5b6789
Batiste Moreno José Francisco(PRV)-....--..
Bernardová Magda(PRV)........-..-
Borýsek Tomáš(PRV)-..........-
Bartoňková Lenka(PRV)..........--..
Brychtová Dagmar(PRV)..............-
Ceballos González Sofía(PRV)..-....-....
Čermáková Ditta(PRV)-......--
Díez Díaz Gonzalo(PRV)....-..-..
Dobisová Markéta(PRV)..........--
Dvořáčková Hana(PRV)....-....-
Dvořák Ladislav(PRV)..-....-
Franclová Marie(PRV)..-......-
Hanáčková Monika(PRV)-----..
Hencová Zdeňka(PRV)..........-
Hrazdirová Iva(PRV)--....--
Hrušková Jana(PRV)-............-
Hudcová Kamila(PRV)....-..-....-
Jakabová Ivana(PRV)..-......-..
Knoflíčková Jarmila(PRV)--....-
Kastner Přikrylová Pavla(PRV)......-......
Lipková Martina(PRV)-....-..-..
Marková Vladimíra(PRV)..........-
Mašková Iveta(PRV)......---
Mikolášová Alena(PRV)..........-....
Mráček Tomáš(PRV)-....-..
Matoušková Noemi(PRV)-......--
Navarová Taťjana(PRV)-----..
Navrátilová Vystavěl Eva(OČR)....-..-..--
Oškerová Šárka(PRV)--....--
Pauler Zdeněk(PRV)......--
Petříková Gabriela(PRV)..-....-....-
Pučová Jana(PRV)......-..
Rosenbergová Hana(PRV)............-
Říha Pavel(PRV)..-..-..-..
Sapró Babiloni Marcos(PRV)....-......-
Samsonová Kamila(PRV)--....-..-
Skřivanová Dita(PedA)-......--..
Svoboda Michael(PRV)..........-
Šašinková Dagmar(PRV)..--....--
Špetíková Magda(PRV)....-....-..
Šumberová Pavla(PRV)---....-
Tomcová Jana(PRV)--....--
Těšáková Gabriela(PRV)....---..
Tudíková Jana(PRV)---..-..
Veselá Simona(PRV)....-........
Woff Roman(PRV)-..-..-
Zachová Markéta(PRV)......--..
Zouhar Pavel(PRV)..........--..
Žáková Eva(PRV)..--..-..
Místnosti mimo provoz012345a5b6789
TvVjinýjinýjinýjinýjinýjiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Batiste Moreno José Francisco6. hododpadáŠJL5Š6 (JAZ1)
Ceballos González Sofía6. hododpadáŠJL2Š6 (JAZ1)
Červenáková Jarmila1. hododpadáANJ4A8 (JAZ1)
2. hododpadáANJ1A4 (JAZ1)
5a. hododpadáČJL1A6
6. hododpadáANJ1Š6 (JAZ2)
7. hododpadáANJ3Š6 (JAZ1)
Čermáková Ditta0. hododpadáTv4Š6 (Dív)
Díez Díaz Gonzalo0. hododpadáZEš26Š6 (Zemš)
6. hododpadáDĚJ3Š6
Dobisová Markéta7. hododpadáFYZ3A6
Dvořák Ladislav1. hododpadáMAT1A6
Franclová Marie6. hododpadáLAT5A8 (JAZ1)
Hencová Zdeňka1. hododpadáMAT3A8
Henzlová Jana2. hododpadáČJL6A6
3. hododpadáČJL3A6
5b. hododpadáČJL3Š6
6. hododpadáDĚJ7A8
7. hododpadáDĚJ6A8
Hrazdirová Iva6. hododpadáFRJ2A6 (FJm)+
7. hododpadáOSZ4Š6
Hrušková Jana6. hododpadáANJ1Š6 (JAZ1)
7. hododpadáANJ5A8 (JAZ1)
Hudcová Kamila7. hododpadáBIs17A8 (BI1s)+
8. hododpadáBIs17A8 (BI1s)+
Jakabová Ivana6. hododpadáNJ2A6 (NJ)
Knoflíčková Jarmila6. hododpadáZEM1A6
7. hododpadáZEM2A4
Kastner Přikrylová Pavla6. hododpadáŠPJ4A8 (ŠJm)+
Marková Vladimíra0. hododpadáFRz8A8 (FJz)+
Mašková Iveta0. hododpadáMDs8A8 (MDsb)+
6. hododpadáDĚJ3A6
Mikolášová Alena6. hododpadáANJ5A6 (JAZ1)
Mráček Tomáš6. hododpadáTv2A8 (Chl)
7. hododpadáTv4A8 (JAZ1)
8. hododpadáTv6A8 (Dív)
Matoušková Noemi6. hododpadáNJ4A8 (NJ)
Navarová Taťjana6. hododpadáVV1A8
7. hododpadáVV2A6
Oškerová Šárka6. hododpadáŠJLk5Š6 (JAZ2)
Pauler Zdeněk0. hododpadáTv1A4 (Chl)
1. hododpadáTv5A8 (Chl)
Pučová Jana1. hododpadáMAT2A6
Rosenbergová Hana6. hododpadáANJ4Š6 (JAZ2)
Říha Pavel7. hododpadáVV1A4 (Vv)
Sapró Babiloni Marcos6. hododpadáŠJL2Š6 (JAZ2)
7. hododpadáŠJL1Š6 (JAZ2)
Samsonová Kamila6. hododpadáSV3A4
7. hododpadáTv4A8 (JAZ2)
Skřivanová Dita1.-6. hod pedgogický dozor na akci
Svoboda Michael6. hododpadáANJ5A6 (JAZ2)
7. hododpadáAJp17A8 (AJps)+
8. hododpadáAJp17A8 (AJps)+
Šašinková Dagmar0. hododpadáMBG8A8 (MBG)+
Švábenský Robert2. hododpadáANJ7A8 (JAZ1)
7. hododpadáAJpř7A8 (AJpř)+
8. hododpadáAJpř7A8 (AJpř)+
Tomcová Jana6. hododpadáINFk5A8 (JAZ2)
7. hododpadáINFk5A8 (JAZ2)
Těšáková Gabriela6. hododpadáEKP6Š6 (EKP)+
7. hododpadáEKP6Š6 (EKP)+
Tudíková Jana6. hododpadáANJ4A6 (JAZ2)
7. hododpadáDĚJ4A6
Valíková Hana2. hododpadáŠJL1Š6 (JAZ1)
3. hododpadáŠPJ1A6 (ŠJ)
4. hododpadáŠJL1Š6 (JAZ2)
6. hododpadáŠJL4Š6 (JAZ1)
7. hododpadáŠJL1Š6 (JAZ1)
Veselá Simona7. hododpadáHVš2Š6
Woff Roman1. hododpadáTv7A8 (Chl)
6. hododpadáSV2A4
7. hododpadáTv5Š6 (Dív)
8. hododpadáTv5Š6 (Dív)
Zachová Markéta6. hododpadáHV1A4 (Hv)
7. hododpadáHV1A4 (Hv)
Zouhar Pavel7. hododpadáOCH6Š6 (OCHa)+
Žáková Eva6. hododpadáBIO3A8
Změny v rozvrzích tříd:
1A42.-5b. hod školní projekt
0.-1., 6.-7. hod hodina odpadá
2A41.-6. hod školní projekt
7. hod hodina odpadá
3A41.-5b. hod školní projekt
6.-8. hod hodina odpadá
4A42.-5b. hod školní projekt
0.-1., 6.-7. hod hodina odpadá
1A61.-5b. hod školní projekt
6. hod hodina odpadá
2A61.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
3A61.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
4A61.-6. hod školní projekt
7. hod hodina odpadá
5A61.-6. hod školní projekt
7.-8. hod hodina odpadá
6A6skup OCHa: 6.-7. hod hodina odpadá
2.-5b. hod školní projekt
0.-1. hod hodina odpadá
1Š61.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
2Š61.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
3Š61.-7. hod hodina odpadá
4Š61.-6. hod školní projekt
0., 7. hod hodina odpadá
5Š61.-5b. hod školní projekt
6.-8. hod hodina odpadá
6Š61.-5b. hod školní projekt
0., 6.-7. hod hodina odpadá
1A81.-5b. hod školní projekt
6. hod hodina odpadá
2A81.-5b. hod školní projekt
6. hod hodina odpadá
3A81.-5b. hod školní projekt
6. hod hodina odpadá
4A81.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
5A81.-5b. hod školní projekt
6.-7. hod hodina odpadá
6A81.-6. hod školní projekt
7.-8. hod hodina odpadá
7A82.-5b. hod školní projekt
1., 6.-8. hod hodina odpadá
8A81.-5b. hod školní projekt
0. hod hodina odpadá
Pedagogický dohled u třídy:
1A4, 2.-5b.hod - Dvořák Ladislav, Svoboda Michael
4A4, 2.-5b.hod - Hencová Zdeňka, Pučová Jana
2A6, 1.-5b.hod - Kastner Přikrylová Pavla, Tudíková Jana
6A6, 2.-5b.hod - Knoflíčková Jarmila, Woff Roman
2Š6, 1.-5b.hod - Borýsek Tomáš, Veselá Simona
5Š6, 1.-5b.hod - Ceballos González Sofía, Oškerová Šárka, Sapró Babiloni Marcos, Zachová Markéta
4A8, 1.-5b.hod - Matoušková Noemi, Navarová Taťjana
5A8, 1.-5b.hod - Batiste Moreno José Francisco, Brychtová Dagmar, Díez Díaz Gonzalo
7A8, 2.-5b.hod - Mráček Tomáš, Pauler Zdeněk